| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Klaviatura dayaqları |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Maks. dəstək dərinliyi | 480 mm |
| Maksimum hündürlük | 43 mm |
| Genişlik | 1000 mm |
| Dərinlik | 465 mm |
| Maksimum yük (hər səviyyə) | 60 kg |
| Uyğun boru diametri | 25 - 35 mm |
| Çəki | 6,62 kg |