| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Klaviatura dayaqları |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Dəstəklərin sayı | 1 |
| Maks. dəstək dərinliyi | 400 mm |
| Dəstək qolu aralığının tənzimlənməsi diapazonu | 490 mm |
| Maksimum hündürlük | 300 mm |
| Genişlik | 660 mm |
| Dərinlik | 355 mm |
| Maksimum yük (hər səviyyə) | 15 kg |
| Daxili boru diametri üçün uyğundur | 20 - 30 mm |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 2 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 3,8 kg |