| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Nəqliyyat çantası |
| Stendlərin sayına görə | 1 |
| Stend növü üçün | Klaviatura dayağı |
| Rəng | Qara |
| Material | Neopren |
| Doldurmanın qalınlığı | 1 mm |
| Mandal | İkiqat zip |
| Genişlik | 560 mm |
| Hündürlük | 1070 mm |
| Dərinlik | 25 mm |
| Çəki | 0,55 kg |