| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Klaviatura dayaqları |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Dəstəklərin sayı | 1 |
| Maks. dəstək dərinliyi | 340 mm |
| Dəstək qolu aralığının tənzimlənməsi diapazonu | 230 - 730 mm |
| Min hündürlük | 600 mm |
| Maksimum hündürlük | 900 mm |
| Genişlik | 950 mm |
| Genişlik (qatlanmış halda) | 1300 mm |
| Maksimum yük (hər səviyyə) | 90 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 6 x 20 mm, 6 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 6,9 kg |