| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Nəqliyyat çantası |
| Stendlərin sayına görə | 1 |
| Stend növü üçün | Noutbuk Standı |
| Rəng | Qara |
| Material | Neopren |
| Doldurmanın qalınlığı | 1 mm |
| Mandal | İkiqat zip |
| Genişlik | 300 mm |
| Hündürlük | 350 mm |
| Dərinlik | 20 mm |
| Çəki | 0,1 kg |