| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Nəqliyyat çantası |
| Stendlərin sayına görə | 2 |
| Stend növü üçün | Məsafə çubuğu |
| Rəng | Qara |
| Material | Nylon 1680D |
| Doldurmanın qalınlığı | 10 mm |
| Mandal | YKK Fermuar |
| Genişlik | 1420 mm |
| Hündürlük | 120 mm |
| Dərinlik | 140 mm |
| Çəki | 0,806 kg |
| Qara üzük paketi daxildir | yox |