BG MS 1 B
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Məhsul növü: Stendlər və Tripodlar
- Növ: Nəqliyyat çantası
- Çəki: 0,3 kg
- Material: Neopren
- Stendlərin sayına görə: 1
- Stend növü üçün: Mikrofon dayağı
- Rəng: Qara
- Doldurmanın qalınlığı: 1 mm
- Mandal: İkiqat zip
Texniki xüsusiyyətlər
| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Nəqliyyat çantası |
| Stendlərin sayına görə | 1 |
| Stend növü üçün | Mikrofon dayağı |
| Rəng | Qara |
| Material | Neopren |
| Doldurmanın qalınlığı | 1 mm |
| Mandal | İkiqat zip |
| Genişlik | 1015 mm |
| Hündürlük | 120 mm |
| Dərinlik | 25 mm |
| Çəki | 0,3 kg |