| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Noutbuk sahibi |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Uyğun boru diametri | 35 mm |
| Genişliyi tənzimləyən çənələr | 40 mm |
| Tənzimləyici sancaqlar arasındakı eni min. | 120 mm |
| Tənzimləyici sancaqlar arasındakı eni maks. | 425 mm |
| Tənzimləmə çənələri ilə tənzimləyici sancaqlar arasında hündürlük intervalı min. | 117 mm |
| Tənzimləmə çənələri üçün tənzimləyici sancaqlar arasındakı hündürlük intervalı maks | 250 mm |
| Tənzimləyici çənələr arasındakı eni min. | 130 mm |
| Tənzimləyici çənələr arasındakı eni maks. | 360 mm |
| Dəstək eni | 480 mm |
| Tepsi hündürlüyü | 330 mm |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 25 mm,
1 x 30 mm,
5 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çatdırılma sahəsi | 2 x Adjusting jaws,
2 x Adjusting pins,
Base plate with 35 mm pole mount and locking screw,
Locking screw for tilt adjustment |
| Çəki | 2,1 kg |