| LED məlumatları | 120 W RGBW LED |
| İşıq axını | 2,117 lm |
| İşıqlandırma | 3,900 lx (1 m / 55.0 °), 62,000 lx (1 m / 7.0 °) |
| LED PWM tezliyi | 3,600 Hz |
| Strob | 0 - 3,600 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512, RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 7 |
| Tək iş rejimləri | Autorun, Usta/qul, Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male IP65 |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 180 W |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Genişlik | 230 mm |
| Hündürlük | 230 mm |
| Dərinlik | 300 mm |
| Çəki | 8.3 kg |