| İşıq axını | 41,000 lm |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Dimmer əyriləri | Xətti,
eksponensial,
Loqarifmik,
S əyri |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 2,700 - 6,500 K |
| Kalibrləmə | Ağıllı kalibrləmə,
Zavod kalibrləmə,
RAW,
İstifadəçi tərəfindən müəyyən edilmiş kalibrləmə |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 85 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM,
W‑DMX™ (Transceiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 6 |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 1,100 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Mains plug device outdoor male & TRUE1® |
| Power çıxış birləşdiricisi | Mains plug device outdoor female & TRUE1® |
| Maks. çıxış cərəyanı | 5 A |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 40 °C |
| Genişlik | 463 mm |
| Hündürlük | 161 mm |
| Dərinlik | 291 mm |
| Çəki | 13 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 2 x Omega-Montagebügel, Netzkabel |