| LED məlumatları | 40 x 18 W Daylight white COB-LED |
| İşıqlandırma | 190,000 lx (1 m / 0.0 ) |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 21° / Field: 42° |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 6 |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male IP65 |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female IP65 |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 565 W |
| Şkaf materialı | Alüminium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Genişlik | 463 mm |
| Hündürlük | 291 mm |
| Dərinlik | 161 mm |
| Çəki | 11 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 2 x Omega-Montagebügel, Netzkabel |