| LED məlumatları | 180 W RGBW LED |
| İşıq axını | 4,900 lm |
| İşıqlandırma | 56,790 lx (1 m / 0.0 ) |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 7 |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 220 W |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Genişlik | 240 mm |
| Hündürlük | 240 mm |
| Dərinlik | 254 mm |
| Çəki | 8.2 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 1 x Omega-Montagebügel, IP65 Power Twist Stecker, Netzkabel, TV-Zapfen 16 mm, Torblende |