| LED məlumatları | 40 x 15 W RGBW LED |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 18° / Field: 35° |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz, 1,200 Hz, 2,000 Hz, 3,600 Hz, 12 kHz, 25 kHz |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 7 |
| Tək iş rejimləri | Taymer funksiyası |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 565 W |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | İstilik boruları, Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP67 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Genişlik | 463 mm |
| Hündürlük | 291 mm |
| Dərinlik | 161 mm |
| Çəki | 15.2 kg |