| LED məlumatları | 21 x 15 W RGBW LED |
| İşıq axını | 10,660 lm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 21° / Field: 40° |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 7 |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male IP65 |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female IP65 |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 300 W |
| Şkaf materialı | Alüminium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Genişlik | 377 mm |
| Hündürlük | 256 mm |
| Dərinlik | 140 mm |
| Çəki | 8 kg |