| LED məlumatları | 40 x 12 W Tunable white LED |
| İşıq axını | 31,000 lm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 18° / Field: 35° |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 2,600 - 6,500 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 93 |
| Strob | 8,000 - 25,000 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 6 |
| Tək iş rejimləri | Taymer funksiyası |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 480 W |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 40 °C |
| Genişlik | 463 mm |
| Hündürlük | 291 mm |
| Dərinlik | 161 mm |
| Çəki | 13 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 2 x Omega-Montagebügel, Netzkabel |