| İşıqlandırıcı növü | RGBW LED |
| İşıq axını | 17,000 lm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 118° (hor.) x 105° (vert.) / Field: 157° (hor.) x 146° (vert.) |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Rəng qarışığı funksiyaları | RGB |
| LED rəngləri | Qırmızı,
Yaşıl,
Mavi,
Ağ |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 2,700 - 6,500 |
| Strob | 0 - 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | CRMX,
DMX512,
RDM,
W‑DMX™ (Transceiver) |
| Əlavə DMX xüsusiyyətləri | LED seqment dimmer |
| Qiymətləndirilmiş power | 265 W |
| Şkaf materialı | Döküm alüminium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 40 °C |
| Genişlik | 377 |
| Hündürlük | 256 |
| Dərinlik | 140 |
| Çəki | 8 kg |