| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Səth | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 1080 mm |
| Baza növü | Dəyirmi baza |
| Əsas material | Çuqun |
| Baza diametri | 270 mm |
| Əsas çəki | 4.5 kg |
| Maks. hündürlük | 1680 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 960 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Bəli |
| ilə uyğun gəlir | LDDAVE10G4X |
| Çəki | 5,7 kg |