| Növ | İşıqlandırma Stendləri |
| Stend materialı | Polad |
| Truss materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı, sinklənmiş |
| Çarpaz çubuğun səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | gümüş, sinklənmiş |
| Çarpaz çubuq rəngi | Qara |
| Uzatmaların sayı | 1 |
| Min. hündürlük | 190 mm |
| Maksimum hündürlük | 4000 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1735 mm |
| Maks. yük | 85 kg |
| TV Spigot üçün saxlama qurğusu | yox |
| Çarpaz çubuğun uzunluğu | 1300 mm |
| Dönə bilən çarpaz çubuğu | yox |
| Çəki | 23,5 kg |
| Əlavə məlumat | TÜV sertifikatlı, daxil olmaqla. çarpaz çubuğu |