| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Alüminium |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 1200 mm |
| Maksimum hündürlük | 2000 mm |
| Birgə material | Metal |
| Boru diametri | 40/35 mm |
| Maks. yük | 30 kg |
| Çəki | 2,548 kg |
| Əlavə məlumat | pnevmatik amortizator ilə |