| Məhsul növü | MAILA aksesuarları |
| Növ | Stendlər və Tripodlar |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Səth | Toz boyalı |
| Ümumi hündürlük | 1220 mm / 1720 mm |
| Çəki | Stendlər və Tripodlar kq |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Hündürlük | 700 mm |
| Aşağı bağlayıcı | M20 |
| Maksimum yük | 25 kg |
| Kaplama | Toz boyalı |
| Qoşulmaların sayı | 3 |
| Üst tərəf | M20 |
| Genişlik | 537 mm |
| Dərinlik | 535 mm |
| Mənfi tərəfi | M20 |