| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Alüminium |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 1250 mm |
| Maksimum hündürlük | 1950 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1040 mm |
| Birgə material | plastik |
| Boru diametri | 41/35 mm |
| Maks. yük | 25 kg |
| Çəki | 1,925 kg |