| Məhsul növü | PA Loudspeakers Aksesuarları |
| Növ | Digər Stendlər və Tripodlar |
| Çəki | 12,1 kg |
| Material dirəyi | Polad |
| Səth dirəyi | Toz boyalı |
| Rəng dirəyi | Qara |
| Uzunluq dirəyi | 500 mm |
| Çəki dirəyi | 1 kg |
| Material bazası lövhəsi | Dəmir çuqun |
| Baza səthi | Toz boyalı |
| Rəngli baza lövhəsi | Qara |
| Diametrli Baza Plitəsi | 450 mm |
| Çəki bazası dirəyi | 9 kg |
| Sütun Adapterinin xüsusiyyətləri | M20 Thread,
Speakon compatible,
Terminal Block Connector |
| Material Sütun Adapteri | Alüminium |
| Səthi Sütun Adapteri | Toz boyalı |
| Rəng Sütun Adapteri | Qara |
| Ölçülər Sütun Adapteri (B x Y x T) | 100mm x 65mm x 105mm |
| Çəki sütunu adapteri | 0.7 kg |
| Subwoofer Adapter xüsusiyyətləri | Danışıq uyğunluğu,
Terminal bloku birləşdiricisi |
| Material Subwooferadapter | Alüminium |
| Subface Subwoofer Adapter | Toz boyalı |
| Rəngli sabvufer adapteri | Qara |
| Ölçülər Sabvufer Adapter (G x Y x D) | 100mm x 105mm x 105mm |
| Çəki Sabvufer Adapteri | 0.5 kg |
| Bağlayıcılar Dinamik Kabel | Danışıq uyğun |
| Rəngli Dinamik Kabel | Qara |
| Uzunluq Dinamik Kabel | 5 m |
| Çəki Dinamik Kabel | 0.9 kg |
| Rəngli terminal bloku birləşdiricisi | yaşıl |
| Xüsusiyyətlər Terminal Blok Konnektoru | 4 pole |
| Kəmiyyət Terminal Blok Bağlayıcısı | 2 pcs. |