| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Digər Stendlər və Tripodlar |
| Material | alüminium, Polad |
| Rəng | Qara |
| Montaj seçimi | maneə zolağı, Masa montajı |
| Ekran ölçüsünə uyğundur | 13" - 27" |
| Ekranların sayı | 1 |
| Ekran çəkisi min. | 2 kg |
| Ekran çəkisi maks. | 9 kg |
| Əyri ekranlar üçün də uyğundur | Bəli |
| Vesa standartı | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| TILT hərəkəti | -40° - +40° |
| Dönmə diapazonu | 180 ° |
| Döndürün | 360° |
| maks. qol uzunluğu | 527 mm |
| Maks. qolun hündürlüyü | 620 mm |
| Hündürlükdə qəbul dirəyi | 310 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | davamlı |
| Kabel idarəsi | Bəli |
| Çəki | 3,22 kg |