| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Klaviatura dayaqları |
| Maks. yük qabiliyyəti | 60 kg |
| Çəki | 14,71 kg |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Dəstəklərin sayı | 1 |
| Maks. dəstək dərinliyi | 400 mm |
| Min hündürlük | 100 mm |
| Maksimum hündürlük | 900 mm |
| Maksimum yük (hər səviyyə) | 65 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm,
4 x 20 mm,
4 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Dərinlik | 465 mm |
| Genişlik | 1000 mm |
| Uyğun boru diametri | 25 - 35 mm |
| Dəstək dərinliyi | 145 mm |
| Dəstək eni | 200 mm |
| Hündürlük | 270 mm |
| Maks. masanın montaj braketi üçün lövhənin qalınlığı | 55 mm with base ,
60 mm without base |
| Maksimum yük | 8 kg |
| Doldurmanın qalınlığı | 10 mm |
| Mandal | İkiqat zip |
| Çiyin qayışının uzunluğu | 1150 mm |