| Məhsul növü | Digər Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Kilidləmə kəməri kaset sistemi |
| Çəki | 6,96 kg |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 1000 mm |
| Maks. hündürlük | 1600 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1000 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Bəli |
| Baza növü | Dəyirmi baza |
| Əsas material | Çuqun |
| Baza diametri | 270 mm |
| Əsas çəki | 3.6 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 20 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Rəng | Qara |
| Səth | Toz boyalı |
| Diametri | 210 mm |
| Material kaset | plastik ,
Polad |
| Kəmər materialı | Neylon |
| Kəmər uzunluğu maks. | 1940 mm |
| Yivli birləşdirici | 2 x 5/8" female |
| Aksesuarlar (daxildir) | 1 x adapter 5/8" male to 3/8" male ,
1 x adapter 5/8" male to M10 |
| Ölçülər kaset (U x Y x W) | 100 x 133 x 80 mm |