| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Universal monitor montajı |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Uyğun boru diametri | 35 mm |
| Maksimum yük | 30 kg |
| VESA ölçüləri üçün uyğundur | 100 x 100,
200 x 100,
200 x 200,
300 x 300,
400 x 200,
400 x 400,
75 x 75 |
| Əsas lövhənin uzunluğu (mm) | 240 |
| Əsas lövhənin eni (mm) | 240 |
| Material qalınlığı baza lövhəsi (mm) | 3 |
| Uzunluq uzantıları (mm) | 240 |
| Genişlik uzantıları (mm) | 45 |
| Materialın qalınlığı uzantıları (mm) | 2 |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 25 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Aksesuarlar (daxildir) | 4 x extensions,
4 x M6 screws,
4 x M8 screws,
4x distance holders,
8x M6 countersunk screws,
Base plate with 35 mm pole mount and locking screw |
| Çəki | 2,71 kg |