| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Klaviatura dayaqları |
| Material | Alüminium |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Dəstəklərin sayı | 8 |
| Dəstək dərinliyi | 400 mm |
| Tənzimlənən dəstək məsafəsi | 75 mm to 1180 mm |
| Səviyyələrin sayı | 4 |
| Min. qat hündürlüyü | 180 mm |
| Maks. qat hündürlüyü | 1480 mm |
| Maksimum yük (hər səviyyə) | 25 kg |
| Min. dalma əleyhinə hündürlük | 25 mm |
| Maks. dalma əleyhinə hündürlük | 40 mm |
| Hündürlük | 1500 mm |
| Genişlik | 1345 mm |
| Dərinlik (mm) | 690 mm (940 mm when upper and lower arms are horizontal) |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 16 x 25 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Aksesuarlar (daxildir) | 4 x Gravity SA CC 35 B cable clips,
Measuring tapes |
| Çəki | 13 kg |