| LED məlumatları | 25 x 10 W RGB LED |
| İşıqlandırma | 6,950 lx (1 m / 0.0 ) |
| LED PWM tezliyi | 8,000 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512 |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 5 |
| Tək iş rejimləri | Səs nəzarətli, Usta/qul |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 180 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T3AL/250 V |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 10 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 85 % |
| Genişlik | 580 mm |
| Hündürlük | 580 mm |
| Dərinlik | 125 mm |
| Çəki | 13.7 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 2x Omega-Montagebügel, LED MATRIX PANEL, Sicherungsöse, verstellbarer Schwenkbügel |