| Məhsul növü | Dinamik Konstruksiya Aksesuarları |
| Növ | Şkaf flanşı |
| Material | plastik |
| Səth | təbiət |
| Rəng | Qara |
| Uyğun boru diametri | 35 mm |
| Flanş ölçüsü | 163.5 x 115.5 mm |
| Montaj dərinliyi / quraşdırma hündürlüyü | 82 mm |
| Əyilən | Bəli |
| Vida sıxacıyla | yox |
| Çəki | 0,28 kg |
| Əlavə məlumat | tiltable ± 13.5° in 4.5° increments |