| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Stend materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | Qara |
| Min. hündürlük | 1500 mm |
| Maksimum hündürlük | 3100 mm |
| Boru diametri | 35 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsizlik sancağı ilə sıxac |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1240 mm |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Baza növü | Ayaq birgə |
| Əsas material | Polad |
| Maks. yük | 30 kg |
| Çəki | 4,175 kg |