| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 860 mm |
| Maksimum hündürlük | 860 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | yox |
| Baza növü | üçbucaq |
| Əsas kənar uzunluğu | 445 mm |
| Maks. yük | 40 kg |
| Çəki | 4,87 kg |
| Əlavə məlumat | Cable routing (4 Pcs.) and spikes (3 Pcs.) included |