| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | İşıqlandırma Stendləri |
| Stend materialı | Polad |
| Truss materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Çarpaz çubuğun səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | Qara |
| Çarpaz çubuq rəngi | Qara |
| Uzatmaların sayı | 2 |
| Min. hündürlük | 1400 mm |
| Maksimum hündürlük | 3200 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1260 mm |
| Maks. yük | 30 kg |
| TV Spigot üçün saxlama qurğusu | Bəli |
| TV tıxac | 23 mm |
| Çarpaz çubuğun uzunluğu | 1060 mm |
| Dönə bilən çarpaz çubuğu | yox |
| Çəki | 6,478 kg |