| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 915 mm |
| Maksimum hündürlük | 1500 mm |
| Birgə material | plastik |
| Boru diametri | 35 / 40 mm |
| Maks. yük | 35 kg |
| Çəki | 4,184 kg |
| Əlavə məlumat | Footprint 230 x 230 mm |