3 STAR CD 104
Adam Hall Cable
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Genişlik: 315 mm
- Hündürlük: 430 mm
- Material: Metal
- Kaplama: Boyalı
- Rəng: Mavi
- Material: plastik
- Rəng: Qara
- Genişlik: 160 mm
- Diametri: 320 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Kaplama | Boyalı |
| Material | Metal |
| Rəng | Mavi |
| Genişlik | 160 mm |
| Diametri | 320 mm |
| Hündürlük | 430 mm |
| Dərinlik | 230 mm |
| Çəki | 1.6 kg |