3 STAR CD 50 PWR
Adam Hall Cable
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Giriş konnektorunun növü: Schuko fiş kişi
- Çıxış konnektorunun növü: Schuko rozetka dişi
- Genişlik: 28.5 cm
- Hündürlük: 37 cm
- Keçirici material: OFC (Oksigensiz mis)
- Kabel gödəkçəsi: Rubber (H05RR-F)
- Kabel diametri: 8.8 mm
- Konduktorun kəsişməsi: 3 x 1,5 mm²
- Material: plastik
Texniki xüsusiyyətlər
| Giriş konnektorunun növü | Schuko fiş kişi |
| Çıxış konnektorunun növü | Schuko rozetka dişi |
| Kabel gödəkçəsi | Rubber (H05RR-F) |
| Kabel diametri | 8.8 mm |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 3 x 1,5 mm² |
| Material | plastik |
| Kaplama | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 28.5 cm |
| Hündürlük | 37 cm |
| Dərinlik | 19.5 cm |
| Çəki | 7.5 kg |