Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Genişlik: 680 mm
- Hündürlük: 460 mm
- Material: Polad
- Kaplama: Toz boyalı
- Rəng: Qara
- Genişlik: 490 mm
- Diametri: 395 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Kaplama | Toz boyalı |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 490 mm |
| Diametri | 395 mm |
| Nüvə diametri | 150 mm |
| Hündürlük | 460 mm |
| Dərinlik | 450 mm |
| Çəki | 14.7 kg |