3 STAR CD 104
Adam Hall Cable
In stock
Key specifications
- Width: 315 mm
- Height: 430 mm
- Material: Metal
- Coating: Painted
- Colour: Blue
- Material: Plastic
- Colour: Black
- Width: 160 mm
- Diameter: 320 mm
Specifications
| Coating | Painted |
| Material | Metal |
| Colour | Blue |
| Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Width | 160 mm |
| Diameter | 320 mm |
| Width | 315 mm |
| Height | 430 mm |
| Depth | 230 mm |
| Weight | 1.6 kg |