Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Genişlik: 233 mm
- Hündürlük: 300 mm
- Material: plastik
- Rəng: Qara
- Genişlik: 114 mm
- Diametri: 235 mm
- Nüvə diametri: 136 mm
- Dərinlik: 210 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Material | plastik |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 114 mm |
| Diametri | 235 mm |
| Nüvə diametri | 136 mm |
| Hündürlük | 300 mm |
| Dərinlik | 210 mm |
| Çəki | 1.2 kg |