Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Genişlik: 650 mm
- Hündürlük: 450 mm
- Material: Polad
- Kaplama: Toz boyalı
- Rəng: Qara
- Genişlik: 290 mm
- Diametri: 450 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Kaplama | Toz boyalı |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 290 mm |
| Diametri | 450 mm |
| Nüvə diametri | 250 mm |
| Hündürlük | 450 mm |
| Dərinlik | 660 mm |
| Çəki | 15.7 kg |