| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Kamera stendi |
| Material | Alüminium |
| Rəng | Qara |
| Səth | Toz boyalı |
| Yivli birləşdirici 1 | 1/4" male |
| Yivli birləşdirici 2 | 1/4" female |
| Min. hündürlük | 85 mm |
| Maks. hündürlük | 215 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 240 mm |
| Maks. yük qabiliyyəti | 2 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 0,24 kg |