| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar Multimedia Avadanlığı |
| Növ | Noutbuk Standı |
| Dəstək materialı | Polad |
| Boru materialı | Alüminium |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Genişliyi tənzimləyən çənələr | 40 mm |
| Tənzimləyici sancaqlar arasındakı eni min. | 120 mm |
| Tənzimləyici sancaqlar arasındakı eni maks. | 425 mm |
| Tənzimləmə çənələri ilə tənzimləyici sancaqlar arasında hündürlük intervalı min. | 117 mm |
| Tənzimləmə çənələri üçün tənzimləyici sancaqlar arasındakı hündürlük intervalı maks | 250 mm |
| Tənzimləyici çənələr arasındakı eni min. | 130 mm |
| Tənzimləyici çənələr arasındakı eni maks. | 360 mm |
| Dəstək eni | 480 mm |
| Tepsi hündürlüyü | 330 mm |
| Min. hündürlük | 750 mm |
| Maks. hündürlük | 1320 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 665 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsiz parçalanan pin ilə təyin olunan vint |
| Baza növü | Ayaq birgə |
| Əsas material | Döküm alüminium |
| Boru diametri | 35 mm |
| Maksimum yük | 15 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 2 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 4 kg |