| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Noutbuk Standı |
| Material | Alüminium |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Dərinlik | 280 mm |
| Dəstək dərinliyi | 145 mm |
| Genişlik | 260 mm |
| Dəstək eni | 200 mm |
| Hündürlük | 270 mm |
| Maks. masanın montaj braketi üçün lövhənin qalınlığı | 55 mm with base, 60 mm without base |
| Maksimum yük | 8 kg |
| Çəki | 1,2 kg |
| Əlavə məlumat | Yüksək keyfiyyətli qoruyucu neopren daşıma çantası ilə |