| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Smartfon Sahibi |
| Montaj | Arca Swiss Plate 45 x 38 mm |
| Material | Alüminium |
| Rəng | Qara |
| Yivli birləşmələr | 2 x 3/8", 6 x 1/4" |
| Telefon sıxacının birləşmələri | 1x 1/4" Thread, 1 x cold shoe |
| Qısqacın daxili örtüyü | EVA yastıqlı, Rezin |
| Dönə bilən | 360° |
| Tilt bucağı | +/- 90° (left, right, up and down) |
| Maksimum cihaz ölçüsü | 94 mm |
| Minimum cihaz ölçüsü | 58 mm |
| Maks. cihazın dərinliyi | 15 mm |
| Digər xüsusiyyətlər | Portret və landşaft formatı |
| Çəki | 0,16 kg |