| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Nəqliyyat çantası |
| Stendlərin sayına görə | 4 |
| Stend növü üçün | Mikrofon dayağı |
| Rəng | Qara |
| Material | Nylon 1680D |
| Doldurmanın qalınlığı | 5 mm |
| Mandal | YKK Fermuar |
| Genişlik | 1220 mm |
| Hündürlük | 320 mm |
| Dərinlik | 170 mm |
| Çəki | 2,1 kg |