| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendi |
| Boru materialı | Alüminium |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 1150 mm |
| Maks. hündürlük | 1940 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1110 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Qazlı bulaq, Qısqac |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Baza növü | Ayaq birgə |
| Əsas material | Döküm alüminium |
| Boru diametri | 35 mm |
| Qaldırıcı qüvvə | 18 kg |
| Maksimum yük | 25 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 5 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 4,5 kg |