| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Alüminium |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 950 mm |
| Maks. hündürlük | 1320 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 665 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsiz parçalanan pin ilə təyin olunan vint |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Baza növü | Ayaq birgə |
| Əsas material | Döküm alüminium |
| Boru diametri | 35 mm |
| Maksimum yük | 35 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 2 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 1,94 kg |