| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 1500 mm |
| Maksimum hündürlük | 2400 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1480 mm |
| Birgə material | Metal |
| Boru diametri | 35 mm |
| Maks. yük | 40 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 2 x 20 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 9,31 kg |
| Əlavə məlumat | TÜV sertifikatlı |