| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Alüminium |
| Boru rəngi | ağ |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 1060 mm |
| Maksimum hündürlük | 1950 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1050 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsizlik sancağı ilə sıxac |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Baza növü | Ayaq birgə |
| Əsas material | Döküm alüminium |
| Boru diametri | 35 mm |
| Maks. yük | 50 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 5 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 2,2 kg |