| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Min. hündürlük | 150 mm |
| Maks. hündürlük | 250 mm |
| Rulman səthi | 160 x 180 mm, EVA padded |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Tənzimləmə vidası |
| Əsas material | Polad |
| Əsas kənar uzunluğu | 220 x 205 mm |
| Maksimum yük | 15 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 4,4 kg |