| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 250 mm |
| Maks. hündürlük | 350 mm |
| Tilt bucağı | +/- 15 ° |
| Fırlanma | 360° |
| Rulman səthi | 250 x 250 mm, EVA padded |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Tənzimləmə vidası |
| Bağlayıcı əsas material | Polad |
| Əsas kənar uzunluğu | 100 x 70 mm |
| qədər sıxma diapazonu | 100 mm |
| Maksimum yük | 25 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm, 2 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 2,7 kg |